>

Jepet me qera nje magazine

70,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Jepet me qera nje magazine 350 m2 + 4.9 metra e larte + 400 m2 + 3.5 metra i larte, kati i dyte,ka dhe nje objekt tjeter 36 m2 me hipotek te rregullt + ka dhe 1300 m2 perpara objektit e pershtatshme per cfare do lloj biznesi por dhe per fabrike. Uje, drita 24 ore me kontrrate elektrike 3 fazore. Cmimi 70 000 leke te reja, i arsyeshem. Me hipoteke te rregullte, me certifikate pronsie. Adresa: 50 m larg Markates se re, ne Kusarth, pa vajtur te kryqezimi i Fabrikes se Cimentos. Qeraja mund te konvertohet dhe me ndonje makine lluksoze. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit: 0693746625. Ju mirpresim .

Çmimi: 70,000 LEKË    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera D
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 660
2855 Shikime

Detajet e njoftuesit

Igli (10)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Jepet me qera nje magazine

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu