>

BILARDO ITALJANE CANSUL BY GARLANDO

70,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Pershendetje shes Bilardo italjane CANSUL BY GARLANDO,çmimi eshte i arsyeshem per me teper informacion te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit:0692966777

Çmimi: 70,000 LEKË    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Shitet Bilardo
Marka dhe/ose modeli Bilardo
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 662
1632 Shikime

Detajet e njoftuesit

Audi (4)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


BILARDO ITALJANE CANSUL BY GARLANDO

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu