>

Shitet toke ne fshatin Shushice

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet toke me siperfaqe 50.000 m2 , 8 kapanone X 1200 m2, 3 kapanone X 600 m2, 1 ndertese 2 kateshe me 8 dhoma + koridor + 2 tualete funksionale, 1 mencë ngrenie, 1 dhome ndenje me tualet funksional, kabin elektrike me energji dhe trefazor, uje, kanalizim i rregullte, e rrethuar + pus, 1200 rrenje ullinj si dhe shume peme te tjera, (rrush, portokall, qershi, kajsi, maderina, molle). Shitet me m2, cmimi eshte teper i arsyeshem. Hapsira ndodhet ne fshatin Shushice ne dalje periferike te qytetit. E pershtatshme per fabrika, ferma e per shumllojshmeri biznesesh . Ju lutem vetem telefonata serioze. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0692095059. Ju Faleminderit.

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 50000 m2
Zona ose fshati Fshati Shushice

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 674
2423 Shikime

Detajet e njoftuesit

Mihal (3)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet toke ne fshatin Shushice

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu