>

Objekti jepet me qera

Përshkrimi dhe çmimi

Jepet objekt me qera me çmim te arsyeshem me siperfaqe 250 m2 . Mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti qe deshironi . Ai ndodhet 3 km larg Elbasanit ne fshatin Mlize. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0675609781. Ju mirepresim.

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera D

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 746
1902 Shikime

Detajet e njoftuesit

Niku (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Objekti jepet me qera

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu