>

Jap me qera magazinë

220 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Jap magazine me qera tek ish konservimi, mbrapa stadiumit Elbasan Arena. Siperfaqja 360 m, ne gjendje shume te mire, vendi i siguruar me roje. Çmimi 220 euro i padiskutueshem. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0692254691. Ju mirepresim.
Çmimi: 220 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera D

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 747
4276 Shikime

Detajet e njoftuesit

Sula (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu