>

Ullishte

Shitje

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet ullishte! Siperfaqa 600m me 28 rrenje ullinj. Varieteti lecino Italian. Ullishta eshte 4 Vjecare. 200m larg rrethrrotullimit Elbasan-Tirane-Durres prane nenstacionit elektrik. 0697579380
   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 600m2
Zona ose fshati elbasan
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 792
2060 Shikime

Detajet e njoftuesit

ullinj lecino (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Ullishte

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu