>

Shitet toke me ullinj ne Hajdaran

40,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet toke me siperfaqe 600 m2, me 100 rrenje ullinj ne prodhim.Toka ka uje dhe drita, ka dhe hapesire per te ndertuar dhe shtepi. Adresa eshte Fshati Hajdaran. Çmimi eshte 40000 euro. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0693760066. Ju mirepresim.
Çmimi: 40,000 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 600m2
Zona ose fshati Fshati Hajdaran

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 874
1435 Shikime

Detajet e njoftuesit

Lefter (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet toke me ullinj ne Hajdaran

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu