>
Jap / Marr me qera në Elbasan
 
Jap shtepi me qera

20,000 LEKË

Jap shtëpi me qera lagjia dyli haxhire elbasan shtepi private e kompletuar me oborr para dhe...
1715 Shikime

20,000 LEKË

Kerkoj shtepi me qera
Deshiroj te marr me qera nje apartament 1+1. Te jete i mobiluar.Nuk ka rendesi kati ne te cilin...
1723 Shikime
Apartament me qera
Jepet apartament me qera 2+1+2wc ,ne qender te qytetit e pajisur me mobilim te ri.Apartamenti...
1586 Shikime
2 Magazina me qera metalurgji

2,500 LEKË

1514 Shikime

2,500 LEKË

2 Magazine me qera metalurgji

1,500 LEKË

Magaziana1me siperfaqe totale: 4000 m2 Siperfaqe objekti: 1000m2
1312 Shikime

1,500 LEKË

Shtepi me qera

120 LEKË

Kerkoj nje apartament me qera 1+1, me kushte bashkohore per familjare afer qendres . Cmimi nga...
2023 Shikime

120 LEKË

kerkoj shpi me qeta
pershedetje jam i interesuar per nje shpi me qera 1+1 cmim i diskutueshem nr i telefonit...
1555 Shikime
shpi me qera
jam i interesuar per shpi me qera 1+1 me cmim t arsyeshem
1490 Shikime
kerkoj shpi me qera
Jam i interesuar per nje shpi me qera 1+1 me cmin te arsyshem.
1576 Shikime
Jam i interesuar per apartament me qera
jam i intireresuar per hyrje 1+ 1 ose 2+1 me cmim te arsyshem. Nr tel 00306982110664
2089 Shikime
4 Jepet me qera

15,000 LEKË

Jepet me qera nje apartament 3+1 për familjarë ose konviktore, 96 M2, 4 ambjente, kati 2, totali...
4342 Shikime

15,000 LEKË

3 Jepet me qera dyqan 29 m2
Jepet me qera dyqan me siperfaqe 29 m2. Dyqani ndodhet buze rruge prane Universitetit Aleksander...
2544 Shikime