>

Kërko

 
Djale Per cift fantazioz
Jam 35 vj, jetoj jasht shqiperise. Kerkoj per periudhen e pushimeve ne shqiperi, nje cift real qe...
12 Shikime
Bej Dokumenta italiane 2 vjecare
Pershendetje kerkoj kamarer banker dhe pastuse per lokalin Tim ne itali ne Novara der ne 5 veta...
75 Shikime
1 1000 m2 toke brezi pare Spille
Shitet 1000 m2 buze detit Spille 
22 Shikime
Apartament me qera
Jepet apartament me qera 2+1+2wc ,ne qender te qytetit e pajisur me mobilim te ri.Apartamenti...
117 Shikime
kerkoj pune si shitese ose reklamoj produkte
Jam nje vajze dhe kerkoj pune si shitese ne dyqane serioze ose mund te reklamoj dhe produkte...
91 Shikime
4 OKAZION shtepi dhe truall, shitje
Ne qytetin e Elbasanit, ne lagjen "Visarion Xhuvani" shitet shtepi me truall 500 m2 me dokumenta...
304 Shikime
Toke ne Shitje Spille

120,000 EUR

Toka esht e pershtateshme per ndertim me pamje nga deti
326 Shikime

120,000 EUR

2 Magazina me qera metalurgji

2,500 LEKË

222 Shikime

2,500 LEKË

2 Magazine me qera metalurgji

1,500 LEKË

Magaziana1me siperfaqe totale: 4000 m2 Siperfaqe objekti: 1000m2
181 Shikime

1,500 LEKË

4 Apple iPhone XS 64GB = €400 ,iPhone XS Max 64GB = €430,iPhone X 64GB = €300,iPhone 8 64GB = €250, Apple iPhone XR 64GB = €350 , Whatsapp Chat : +27837724253

300 EUR

Contact us via: EMAIL: nicolellappa@gmail.com , EMAIL: nicolellappa@hotmail.com ...
537 Shikime

300 EUR