>

Kërko

 
Shitet toke truall

7,000 EUR

Shitet toke truall ne fier...lagja afrim i ri...eshte i pershtatshem per cdo lloj ndertimi...per...
154 Shikime

7,000 EUR

Shes apartament 2+1

45 LEKË

Shes apartament 2+1,i kompletuar,perballe stacionit te trenit.Apartamenti eshte 65 m ,kati i 5...
137 Shikime

45 LEKË

1 Ofrojme Sherbime me Sharre Betoni dhe Matrapik

1 LEKË

Ofrojme Sherbime me Sharre Betoni dhe Matrapik Trajtime betonesh. Bejme prerje betoni, asfali,...
181 Shikime

1 LEKË

3 WWW.MTELZCS.COM Apple iPhone 11 Pro Max, Samsung S20 Ultra 5G, Huawei P40 Pro
WWW.MTELZCS.COM Apple iPhone 11 Pro Max,Samsung S20 Ultra 5G, Huawei P40 Pro Retailers and...
204 Shikime
Shitet TAXI me lishence

7,000 EUR

Shitet taxi me lishence dhe vend parkimi sh te mire ne Tirane, ne gjendje sh te mire teknike.
230 Shikime

7,000 EUR

Kerkoj pastruese

Ofrohet pune

2,000 LEKË

Pershendetje! Kerkoj nje pastruese per nje apartament 2 dhoma + 1 kuzhine, pallat i vjeter,...
474 Shikime

2,000 LEKË

Shitet truall Buze Detit SPILLE
Shitet truall brezi pare Spille 1000m2
337 Shikime
Shitet toke 6000 m2 Elbasan

5,000 LEKË

Shitet toke 6000 m2 ne Belerbeje 600 m larg nga stadiumi Elbasan Arena. Buze rruges dhe buze...
411 Shikime

5,000 LEKË

2 Free Shipping Selling Unlocked Apple iPhone 11 Pro iPhone X

400 USD

Assalaamu Alaikkum Brother,Sister All products are brand new, unlocked sealed in box comes with...
527 Shikime

400 USD

1 Apple iPhone 11 Pro Max 256GB $450 Whatsapp : +12674046526

450 USD

Apple iPhone 11 Pro Max 256GB $450 Whatsapp : +12674046526 All products are brand new,...
505 Shikime

450 USD

1 Apple iPhone 11 Pro Max 256GB $450 Whatsapp : +12674046526

800 LEKË

Apple iPhone 11 Pro Max 256GB $450 Whatsapp : +12674046526 All products are brand new,...
493 Shikime

800 LEKË

4 2016 Mercedes Benz G63 AMG

25,000 USD

2016 Mercedes Benz G63 AMG for sale, slightly used with low mileage and i am selling this car...
701 Shikime

25,000 USD

4 2016 Nissan patrol le platinum

20,000 USD

2016 Nissan patrol le platinum in good shape, clean and it is rarely used for some months, it...
726 Shikime

20,000 USD

1 Belsh tok ne shitje
Shese token ne unazen e re ne belsh shes dy dylyme toke me tapi per me shume me telefono
727 Shikime