>

Kërko

 
3 Shitet 1400 m2 tokë + shtëpi banimi ( me hipotekë )

79,000 EUR

Shes 1400 m2 tokë + shtëpi banimi (me hipotekë). Toka mund të shfrytëzohet sipas dëshirës sepse...
4731 Shikime

79,000 EUR

3 Shitet shtëpi banimi + 1400 m2 tokë ( me hipotekë )

79,000 EUR

Shes shtëpi banimi + 1400 m2 tokë (me hipotekë). Shtëpia ka një sipërfaqe 150 m2, është me 2...
3973 Shikime

79,000 EUR

2 Shes një dyqan ose e ndërroj me një apartament

76,500 EUR

Shes dyqan me sipërfaqe 28 m2. ( Ose dyqani ndërrohet me një apartament ) . Zona është tepër e...
3864 Shikime

76,500 EUR

4 Shitet vilë në Fushë Mbret

110,000 EUR

Shes vilë në Fushë Mbret. Kjo vilë ka kopësht të sistemuar e të mbjellë me drurë frutor, vend...
3882 Shikime

110,000 EUR

4 Shes Skuter Uji ; Yamaha 1100 4 - kohësh

6,700 EUR

Shes skuter uji . Marka Yamaha ; Modeli VX-Sport ; Viti i prodhimit 2009 ; Skuteri është me...
4863 Shikime

6,700 EUR

4 Shitet vile 3 katëshe me sipërfaqe 300 m2

17,500,000 LEKË

Shitet vilë 3 katëshe me dokumentacion të rregullt. Sipërfaqja totale e vilës është 300 m2 , për...
3996 Shikime

17,500,000 LEKË

4 Shes motorra Garelli 49cc me doganë

1,000 EUR

Shes motorra. Motorrat janë të vitit 2016 me doganë të paguar dhe nuk duan patentë. Secili motor...
5285 Shikime

1,000 EUR

3 Shes motorr Honda CBR

2,500 EUR

Shes motorr Honda CBR 600 RR. Letrat janë të sapo paguara dhe të gjitha shërbimet e nevojshme...
2140 Shikime

2,500 EUR

4 Shes kamion Mercedes-Benz Actros super të kompletuar

40,500 EUR

Shes kamion ( makinë ngarkuese dhe makinë tërheqëse ) Mercedes Benz Actros 1855 V8. Kamioni...
4464 Shikime

40,500 EUR

1 Shitet apartament i mobiluar 2+1+1+ballkon

70,000 EUR

Shes apartament 2+1+1+ballkon / tarracë. Sipërfaqia e apartamentit është 120 m2. Apartamenti...
4497 Shikime

70,000 EUR

Shes Iphone 6S plus

265 EUR

Shes telefon celular. Celulari Iphone 6S 16 GB është në gjendje të shkëlqyer, pa gërvishtje dhe...
1699 Shikime

265 EUR

Shes Iphone 6

22,000 LEKË

Shes telefon celular. Celulari është në gjendje shumë te mire pa icloud , 64 GB. Marka Apple –...
1699 Shikime

22,000 LEKË

Shitje lokali

4,000,000 LEKË

Shes lokal. Sipërfaqja e të cilit është rreth 200 m2 me oborr. Lokali është 1 katësh dhe ndodhet...
1513 Shikime

4,000,000 LEKË

4 Shes makinë Mercedes Benz B 200

8,500 EUR

Shes Autoveturë. Makina është e sapo ardhur nga jasht me dogan e targa të paguara deri në muajnë...
2116 Shikime

8,500 EUR

1 Jap dyqan me qera
Jap dyqan me qera. Dyqani është në gjendje shumë të mirë, dhe është mjaft i frekuentueshëm nga...
1976 Shikime
4 Shes apartament 3+1 120 m2

60,000 EUR

Shes apartament 3+1 me sipërfaqe 120 m2. Apartamenti është i mobiluar në gjendje të shkëlqyer,...
2667 Shikime

60,000 EUR

2 Shes makinë

210,000 LEKË

Shes makinë marka Rover, modeli 414 e vitit 2000. Makina është me Benzin Gaz, kambio manuale,...
3936 Shikime

210,000 LEKË

1 Jap makina me qera
Jap makina me qera. Ju keni mundësin të rezervoni makina të modeleve dhe markave nga më të...
2115 Shikime
4 Shes Audi A8 4.2 TDI 2011

32,000 EUR

Shes makinë Audi A8. Makina është në gjendje perfekte! Në këtë makinë janë bërë të gjitha...
3534 Shikime

32,000 EUR

4 Shitet objekt biznesi
Shitet me çmim okazioni një objekt biznesi bashkë me truallin e tij. Objekti është i ndërtuar...
2441 Shikime