>
 
4 Shes magazin rruga kryesore Cerrik - Gramsh

73,000 EUR

Shes magazinë me sipërfaqe 220 m2 + 70 m2 ( 70 m2 janë në proçes legalizimi ) . Magazina është e...
1600 Shikime

73,000 EUR

1 Shes tavolina për kompjutera

19,000 LEKË

Shes tavolina për kompjutera + ( Kompjutera Deskop ) . Tavolinat janë të ndara ne 3 grupe me nga...
3879 Shikime

19,000 LEKË

4 Shitet 1500 m2 Toke + Vile 2-kateshe

85,000 EUR

Shitet 1500 m2 toke bashke me vile 2 kateshe. Vila eshte e re perbehet nga 5 dhoma + kushina dhe...
1972 Shikime

85,000 EUR

4 Shitet Vile 2-kateshe + 1500 m2 Toke

85,000 EUR

Shitet Vile 2 Kateshe bashke me 1500 m2 toke. Vila eshte e re perbehet nga 5 dhoma + kushina dhe...
1891 Shikime

85,000 EUR

Shitet apartament ne Cerrik

3,000,000 LEKË

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 90m2. Çmimi 3000000 lek i diskutueshem. Per me shume...
2146 Shikime

3,000,000 LEKË

4 Shitet shtepia
Shitet shtepia ne Cerrik, Elbasan, 2+1.shtepia ka hyrje ne vete ,vec pallatit eshte e rrethuar...
2165 Shikime
4 Shitet toke dhe stalle
Shitet nje siperfaqe toke 6000m2 , me tapi te rregullt brenda seciles ndodhet nje stalle per...
2134 Shikime
4 Shitet Jaguar S-Type 3.0 V6 - Benzin Gas

2,500 EUR

Makina shitet per arsye mosperdorimi pasi pronari i makines nuk jeton ne Shqiperi. Makina ka...
1814 Shikime

2,500 EUR

4 Shitet jaguar s-type 3.0 v6 - benzin gas

2,500 EUR

Makina shitet per arsye mosperdorimi, pasi pronari i makines nuk jeton ne Shqiperi. Makina ka...
2986 Shikime

2,500 EUR

4 MERCEDES-BENZ Avantgarde C220CDI 07-08, Automat Naft 8400 EURO

8,400 EUR

Shitet MERCEDES-BENZ Avantgarde Motorr C220 CDI Viti 07-08 Kambio Automatike, Sensor Parakimi...
1692 Shikime

8,400 EUR

SHITET FORD FIESTA, VITI 2012 NAFTE 1.4 TDI, ME DOKUMENTA DERI DHJETOR 2019

6,200 EUR

SHITET FORD FIESTA, NE GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE EDHE XHENERIKE, VITI 2012 NAFTE 1.4TDI,...
1456 Shikime

6,200 EUR

1 Shitet Toke me Certifikate Pronesie

75 EUR

Pershendetje. shes toke te pajisur me Certifikat Pronesie ne qytetin e Cerrikut. Siperfaqja 6000...
711 Shikime

75 EUR

1 Shitet Toke me Certifikate Pronesie

75 EUR

Pershendetje. shes toke +truall te pajisur me Certifikat Pronesie ne qytetin e Cerrikut....
946 Shikime

75 EUR