>
 
2 Shitet Torno

1,600 EUR

Shitet Torno trefazorshe, korsa e punimit 750 ml, levizja e karrelit mekanike dhe automatike,...
3940 Shikime

1,600 EUR

1 Shitet mjelese misri

650 EUR

Shitet mjelese misri e pa perdoruru fare e ardhur nga Italia. Çmimi eshte 650 euro. Per me shume...
2396 Shikime

650 EUR

4 Shitet frez dore Honda orgjinale

85,000 LEKË

Shitet frez dore shume e fuqishme me 4 marshe +njetro, freza eshte me benzin shume ekonomike e...
6429 Shikime

85,000 LEKË

2 Shitet makine mbjellese misri

2,000 EUR

Shitet makine mbjellese misri ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye mos perdorimi,...
2548 Shikime

2,000 EUR

3 Shitet makineri per fino guri

800 EUR

Shitet makineri per perpunim fino guri ne gjendje pothuajse e re. Shitet per arsye mos perdorimi...
2632 Shikime

800 EUR

2 Shitet Traktor  Ford 75

1,000,000 LEKË

Shitet Traktor Ford 75 me plug, frez dhe rimorkio ne gjendje shume te mire pune. Çmimi eshte...
2585 Shikime

1,000,000 LEKË

2 Shitet nje Traktor Kubota

300,000 LEKË

Shitet traktor Kubota me freze ne gjendje shume te mire pune. Çmimi eshte 300000 lek. Per me...
4471 Shikime

300,000 LEKË

4 Shitet makina korrese

100,000 LEKË

Shitet makina korrese e ardhur nga Italia mbi 75 kuaj fuqi, e gjate 1.85 m ne gjendje shume te...
2331 Shikime

100,000 LEKË

4 Shitet Zetor Landini

1,400,000 LEKË

Shitet zetor Landini 85kuaj fuqi bashke me agergate nje frez, dy plugje, 2/3 dy korrse bari si...
3155 Shikime

1,400,000 LEKË

2 Shiten 2 Plug

550 EUR

Shiten 2 plug njeri plug i cili ka nje cmim prej 300 euro kurse tjetri ka nje cmim prej 250...
2787 Shikime

550 EUR

3 Shitet Traktor same 70

3,000 EUR

Shes traktor same 70 ne nje gjendje shume te mire. Cmimi eshte 3000euro i diskutueshem per me...
2956 Shikime

3,000 EUR

4 Shitet Traktor same 65

3,500 EUR

Shitet traktori same 65 ne nje gjendje shume te mire i gatshem per cdo lloj prove nga ana juaj....
2884 Shikime

3,500 EUR

3 Shiten 10 freza te reja

100 EUR

Shiten 10 cop freza te reja te ardhura nga italia per 100€ nqs i merni te gjitha bashk, vec e...
5020 Shikime

100 EUR

3 Shitet Kamioncin Ford

1,800 EUR

Shitet kamioncin ford I vitit 1995 po motorri edhe kazani eshte i 2005 makina ndodhet ne itali...
4325 Shikime

1,800 EUR

4 Shitet Fiat Ducat 2003

16,000 EUR

Shitet fiat ducat 2003 naft 32 mij kilometra origjinale me garanci me panel djellor qe karikon...
2420 Shikime

16,000 EUR

4 Shitet 250 benzin viti 2012 me dogane

2,500 EUR

Shitet 250 benzin viti 2012 me 550km origjinale me dogane te paguar. Cmimi 2500 euro i...
2598 Shikime

2,500 EUR

3 Shiten 4 goma te perdorura
Shiten goma te perdorura ne gjendje 70%, cmimi eshte shume i arsyeshem. Per me teper informacion...
3605 Shikime
4 ATP Kerkon te punesoje puntorë profesionistë.
Alb Tech Plast është kompania më e madhe e riciklimit të plastikës dhe materialeve te paketimit...
3407 Shikime