>

Djale Per cift fantazioz

Përshkrimi dhe çmimi

Jam 35 vj, jetoj jasht shqiperise. Kerkoj per periudhen e pushimeve ne shqiperi, nje cift real qe deshiron te praktikoje mbase ato fantazi seksuale qe ka dhe qe nuk ka patur mundesi te gjejne personin apo momentin e duhur ti praktikoje. Jam tip i qete dhe i duruar , jam i gatshem edhe per lojra soft midis meje dhe ciftit. Besoj se respekti reciprok duhet te mbizoteroje mbi te gjitha. Do me pelqente te ishin me nivel kulturor dhe me mentalitet te hapur si mua. cdo gje tjeter mund ti lihet momentit. jam shume ekzigjent nga ana higjenes, dhe minimumin e paraqitjes se rregullt. Jam tip sportiv, ne pergjithsi i pashem, Brun, sy blu dhe 191 cm x 98kg. ??

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1072
827 Shikime

Detajet e njoftuesit

tony (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu