>

Kerkoj pune

Përshkrimi dhe çmimi

Quhem Gentiana jam 26 vjece.Kam mbaruar shkollen e larte per Histori-Gjeografi.Kam eksperience pune si fizioterapiste per momentin kam nje djale ne shtepi,kerkoj qe te punoj si bebisiter ose kujdestare per te moshuarit.Me kontaktoni ne nr e cel.: 0696671856.Faleminderit!

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Pozicioni ose puna e kërkuar per bebisiter

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 474
533 Shikime

Detajet e njoftuesit

Gentiana (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu