>

Kerkoj Pune

Përshkrimi dhe çmimi

Kerkoj pune ne fushen e ndertimit ose ne nje punishte me rroge mujore. Per informacione te metejshme apo sygjerime ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit: 069260536.

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Pozicioni ose puna e kërkuar Fusha e ndertimit ose punishte

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 880
447 Shikime

Detajet e njoftuesit

Agron Ymeri (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Kerkoj Pune

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu