>
Shes / Blej në Elbasan
 
1 Shtepi Private Kala

Njoftim i ri Shitje
Shitet shtepi private ne lagjen Kala prane rruges Egnatia ( perballe kopshtit Tom & Jerry )....
11 Shikime
Shitet/Qera

Shitje
Jepet me qera biznes furre buke ose jepet me qera objekti dhe bosh te interesuarit te...
50 Shikime
Mjellse misri gaspardo

150 LEKË

Shes mjellse misri gaspardo italjane... nje vit kam qe qe kam marr nga italia!!!e shes per arsye...
207 Shikime

150 LEKË

Shes nderroj klering dyqan ne elbasan

35,000 EUR

Shes dyqan ne elbasan ose e nderroj makin plu lek 80 e ca metra katror 4metra e ca i lart i...
312 Shikime

35,000 EUR

Shitet toke truall

7,000 EUR

Shitet toke truall ne fier...lagja afrim i ri...eshte i pershtatshem per cdo lloj ndertimi...per...
577 Shikime

7,000 EUR

Shes apartament 2+1

45 LEKË

Shes apartament 2+1,i kompletuar,perballe stacionit te trenit.Apartamenti eshte 65 m ,kati i 5...
566 Shikime

45 LEKË

1 Shitet Shtepi Private Lagja Kala
Shitet shtepi private ne lagjen Kala prane rruges Egnatia. Truall 317m2 dhe ndertese 210.38 m2....
760 Shikime
4 Okazion

Shitje

3,000,000 LEKË

Apartamenti eshte 1+1,60m2, ndodhet ne lagjen Vullnetari ose sic njihet Banesa. Apartamenti...
1128 Shikime

3,000,000 LEKË

Shitet TAXI me lishence

7,000 EUR

Shitet taxi me lishence dhe vend parkimi sh te mire ne Tirane, ne gjendje sh te mire teknike.
531 Shikime

7,000 EUR

Shitet truall Buze Detit SPILLE
Shitet truall brezi pare Spille 1000m2
651 Shikime
Shitet toke 6000 m2 Elbasan

5,000 LEKË

Shitet toke 6000 m2 ne Belerbeje 600 m larg nga stadiumi Elbasan Arena. Buze rruges dhe buze...
761 Shikime

5,000 LEKË

2 Free Shipping Selling Unlocked Apple iPhone 11 Pro iPhone X

400 USD

Assalaamu Alaikkum Brother,Sister All products are brand new, unlocked sealed in box comes with...
863 Shikime

400 USD

4 Apartament  1+1 kati pare 63 metra katror

30,000,000 LEKË

Apartament 1dhom e guzhin 63 metra katror..kati i par,i rregulluar...pallati esht 5 katesh.
1490 Shikime

30,000,000 LEKË

4 2016 Mercedes Benz G63 AMG

25,000 USD

2016 Mercedes Benz G63 AMG for sale, slightly used with low mileage and i am selling this car...
1063 Shikime

25,000 USD

4 2016 Nissan patrol le platinum

20,000 USD

2016 Nissan patrol le platinum in good shape, clean and it is rarely used for some months, it...
1084 Shikime

20,000 USD

1 Belsh tok ne shitje
Shese token ne unazen e re ne belsh shes dy dylyme toke me tapi per me shume me telefono
1082 Shikime
4 www.bulksalesltd.com WhatsApp +447451212932 Apple iPhone 11 Pro 64gb €500 iPhone 11 Pro Max 64gb €530
Website: www.bulksalesltd.com Email sales@bulksalesltd.com Email...
1828 Shikime
SHITET IPHONE 7 128 GB

270 LEKË

SHITET IPHONE 7 128 GB JET BLACK GJENDJA 10/10
1311 Shikime

270 LEKË