>

shitet ford transit viti 1992

Shitje

1,700 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

1.7 EURO CMIMI I DISKUTUESHEM . VEND NDODHJA NE KORCE . NUMER TELEFONI PER TE INTERESUARIT 069 8467055

Çmimi: 1,700 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka F

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1006
2295 Shikime
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


shitet ford transit viti 1992

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu