>

Shitet jaguar s-type 3.0 v6 - benzin gas

Shitje

2,500 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Makina shitet per arsye mosperdorimi, pasi pronari i makines nuk jeton ne Shqiperi. Makina ka nevoj per disa sherbime te vogla. Makinen nuk e kap taksa e luksit. Presim telefonues Serioz. Kambio automatike. Ekziston edhe mundesia e nderrimit. Cmimi i diskutueshem!

Çmimi: 2,500 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka J
Viti i Prodhimit 2002
Modeli S-Type 3.0
Ngjyra E zeze
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1010
3506 Shikime

Detajet e njoftuesit

Albert (1)
+3xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet jaguar s-type 3.0 v6 - benzin gas

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu