>

MERCEDES-BENZ Avantgarde C220CDI 07-08, Automat Naft 8400 EURO

Shitje

8,400 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet MERCEDES-BENZ Avantgarde Motorr C220 CDI Viti 07-08 Kambio Automatike, Sensor Parakimi para e mbrapa, Klima me 2 zona , Gomat 80 % te reja, Sallon Lekure, Me 220000 km origjinale, Te gjitha Sherbimet e Kryera, E Paster si Brenda e Jasht. E gatshme per cfardolloj Prove !!
Çmimi: 8,400 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka M
Viti i Prodhimit 2008
Modeli C220CDI
Ngjyra e hirit
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1023
2178 Shikime

Detajet e njoftuesit

klean.lleshi55 (1)
+3xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


MERCEDES-BENZ Avantgarde C220CDI 07-08, Automat Naft 8400 EURO

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu