>

Shitet Apartamenti

Shitje

Përshkrimi dhe çmimi

Shes apartament 1+1, 70m katror. Ndertesa eshte pallat i ndertuar para viteve 90. Ndodhet ne lagjen Vullnetari/ ose Banesa,Elbasan prane Universitetit "Aleksander Xhuvani" Cmimi eshte okazion por per detaje te metejshme ju lutem na kontaktoni ne numrin e meposhtem: Cel.0694623477
   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidh llojin e apartamentit Apartament 1+1
Kati 3
Zona ose lagjja Lagjia "Vullnetari", Banesa
Viti i ndërtimit Para vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1029
607 Shikime

Detajet e njoftuesit

Miri (3)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu