>

Shes Apartament

Shitje

Përshkrimi dhe çmimi

Shes apartament 1+1, 70 metra katror,kati i trete. Pallati eshte ndertuar para viteve 90'. Ndodhet ne lagjen Vullnetari qe njihet si zona e Banesave ne Elbasan,prane universitetit. Cmimi eshte i diskutueshem. Per me teper ju lutem te na kontaktoni ne nr e meposhtem: Cel.0694623477
   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidh llojin e apartamentit Apartament 1+1
Kati 3
Zona ose lagjja Banesa, Lagjia Vullnetari
Viti i ndërtimit Para vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1033
1041 Shikime

Detajet e njoftuesit

Miri (3)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu