>

Okazion

Shitje

25,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Per arsye emigrimi shesim apartament 1 +1 I disponueshem per banim ose biznes...per me shum kontaktoni ne 0676514870
Çmimi: 25,000 EUR    (Çmimi është i padiskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidh llojin e apartamentit Apartament 1+1
Kati 1
Zona ose lagjja lagja CLIRIMI
Viti i ndërtimit Para vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Jo

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1035
1829 Shikime

Detajet e njoftuesit

amarildo_83 (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu