>

SHITET FORD FIESTA, VITI 2012 NAFTE 1.4 TDI, ME DOKUMENTA DERI DHJETOR 2019

Shitje

6,200 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

SHITET FORD FIESTA, NE GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE EDHE XHENERIKE, VITI 2012 NAFTE 1.4TDI, 107.000KM, ORIGJINALE TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA VAJE FILTRA TE NDERRUARA, GOMA TE REJA 99% ME DOKUMENTA DERI NE DHJETOR 2019 MAKINA ESHTE IMPORTUAR NGA GJERMANIA NE NENTOR VITIT TE KALUAR EDHE ESHTE PERDORUR VETEM 2.5MUAJ NE SHQIPERI SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI KONSUMI AUTOSTRAD 3.6L/100KM KOMBINUAR 4.1L/100KM QYTET 4.8L/100KM VETEM SHITET NUK NDERROHET MAKINA NDODHET NE CERRIK, CEL 069 68 48 624 VIBER & WHATSAPP 003547622523 CMIMI 6.200 EURO
Çmimi: 6,200 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka F
Viti i Prodhimit 2012
Modeli FIESTA
Ngjyra E BARDHE
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1048
1995 Shikime

Detajet e njoftuesit

AUREL.AGO (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu