>

Toke ne Shitje Spille

Shitje

120,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Toka esht e pershtateshme per ndertim me pamje nga deti
Çmimi: 120,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 4500 m
Zona ose lagjja Spille
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1056
1141 Shikime

Detajet e njoftuesit

klejdixhamani53 (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu