>

OKAZION shtepi dhe truall, shitje

Shitje

Përshkrimi dhe çmimi

Ne qytetin e Elbasanit, ne lagjen "Visarion Xhuvani" shitet shtepi me truall 500 m2 me dokumenta te rregullta. Shtepia ndodhet prane korpusit te Universitetit te Elbasanit, mbrapa lokal "FLO". Kontakt: 0675685815

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 500 m2
Zona ose lagjja Lagjja
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1059
1212 Shikime

Detajet e njoftuesit

Artan (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


OKAZION shtepi dhe truall, shitje

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu