>

Shes apartament

Shitje

1,900,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shes apartament 1 + 1 lagjia Vullnetari Elbasan. Cmimi eshte OKAZION. Shitet per arsye personale. Apartamenti eshte ne pallat te vjeter ne gjendje te mire. Eshte i madh rreth 60 m katror. Na kontaktoni ne tel ose whatsapp per detaje. 0694623477. Cmimi : 19 milion leke te vjetra.
Çmimi: 1,900,000 LEKË

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidh llojin e apartamentit A
Viti i ndërtimit P

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1092
1481 Shikime

Detajet e njoftuesit

Miri (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu