>

Neatly Used 1994 Toyota Supra Twin Turbo w/Sport Roof

Shitje

8,000 USD

Përshkrimi dhe çmimi

I want to sell my neatly used 1994 Toyota Supra Twin Turbo w/Sport Roof, in good and perfect shape for $8,000 USD. Kindly contact me by email if interested ( anthonybil090@gmail.com )
Çmimi: 8,000 USD    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka T
Viti i Prodhimit 1994
Modeli Supra
Ngjyra White
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1100
532 Shikime

Detajet e njoftuesit

Anthony (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Neatly Used 1994 Toyota Supra Twin Turbo w/Sport Roof

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu