>

2016 Mercedes Benz G63 AMG

Shitje

25,000 USD

Përshkrimi dhe çmimi

2016 Mercedes Benz G63 AMG for sale, slightly used with low mileage and i am selling this car due to some personal issues, very good Interior & Exterior without any accident or damage, Excellent Tires, Contact:  michelpthomas65@gmail.com
Çmimi: 25,000 USD    (Çmimi është i padiskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Lloji automjetit M
Marka mercedes
Viti i Prodhimit 2016
Modeli G63 AMG
Ngjyra white
Çmimi i diskutueshëm ? J

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1119
1757 Shikime

Detajet e njoftuesit

michelpthomas65 (2)
05xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


2016 Mercedes Benz G63 AMG

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu