>

Shes apartament 1+1 kati i 5- të

3,000,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet apartament 1+1 kati i 5-të i rregulluar dhe gjysëm i mobiluar. Apartamenti përbëhet nga : 1 dhomë ndenje, 1 dhomë gjumi, 1 aneks gatimi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Ai është i shtruar me pllaka, me dyer dhe dritare të reja dhe me të gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike. Dritaret janë me dopjo xhama dhe me grila. Gjithashtu apartamenti është me ujë dhe drita, me çisternë sipër dhe me pompë. Sipërfaqja e apartamentit është 73 m2 . Çmimi shitjes është 3 000 000 lekë të reja. Apartamenti ndodhet tek : Zona e Banesave, Lagjia : “Vullnetari ”. Për më tepër informacion kontaktoni në numrin e celularit : 0695791483.

Çmimi: 3,000,000 LEKË

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidh llojin e apartamentit A
Kati 5
Zona ose lagjja Zona e Banesave, Lagjia: “ Vullnetari ”
Viti i ndërtimit P

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 352
5055 Shikime

Detajet e njoftuesit

Perparim Metani (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu