>

Shes apartament 3+1 120 m2

60,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shes apartament 3+1 me sipërfaqe 120 m2. Apartamenti është i mobiluar në gjendje të shkëlqyer, planimetria e të cilit është 3 dhoma gjumi + 1 soxhorno + 2 ballkone + 2 koridore + 2 tualete. Dhomat e gjumit janë të shtruara me parket druri , e paisur me sistem ngrohje kaldaja dhe ftohje. Adresa : Lagjia : “ Visarion Xhuvani ” ; Rruga : “Rinia” ( Pranë Universitetit “ Aleksandër Xhuvani ” ) ; ( Sipër : Bar " London " ) . Çmimi eshte 500 € m2 ose 60 000 € total. Kontaktoni në numrin : 0699550999

Çmimi: 60,000 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidh llojin e apartamentit A
Kati 7
Zona ose lagjja Pranë Universitetit “ Aleksandër Xhuvani ” ; Lagjia : “ Visarion Xhuvani ”
Viti i ndërtimit P

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 359
3285 Shikime

Detajet e njoftuesit

Xhekson Isaj (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shes apartament 3+1 120 m2

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu