>

Shitet apartament i mobiluar 2+1+1+ballkon

70,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shes apartament 2+1+1+ballkon / tarracë. Sipërfaqia e apartamentit është 120 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 8-të të një pallati të ri me ujë dhe drita 24-orë. Ai është restauruar përpara 6 muajsh duke filluar që nga hidrosanitaret, elektroshtepiaket mobiljet dhe deri tek kondicioneret dhe të gjitha paisjet janë të reja. Çmimi i apartamentit është 70000 €. Ky apartament shitet për arsye emigrimi. Adresa pranë postës. Për më tepër informacion kontaktoni në numrin e celularit : 0693754702.

Çmimi: 70,000 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidh llojin e apartamentit A
Kati 8
Zona ose lagjja Pranë postës
Viti i ndërtimit P

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 371
5270 Shikime

Detajet e njoftuesit

Pronari i apartamentit (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet apartament i mobiluar 2+1+1+ballkon

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu