>

Shitet vile 3 katëshe me sipërfaqe 300 m2

17,500,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet vilë 3 katëshe me dokumentacion të rregullt. Sipërfaqja totale e vilës është 300 m2 , për çdo kat 120 m2 + oborri 180 m2 + garazh. Katet kanë në total 7 dhoma : Kati i parë me 3 dhoma + 2 tualete ; Kati i dytë me 3 dhoma + 1 tualet +1 koridor te madh + 1 ballkon ; Kati i tretë ose ndryshe papafingo me 1 dhomë + 1 koridor + 1 ballkon të cilin mund ta përdorin edhe si verandë . Shtëpia mund të përdoret edhe për biznese si përshembull : Konvikt ; Kopësht privat e të tjera. Çmimi është 175 000 000 lekë. Shtëpia ndodhet vetëm 5 minuta larg qendrës së qytetit. Adresa : Lagja : “ Partizani ” ; ( tek pusi që lahet vetë ). Për më tepër informacion kontaktoni në numrin e celularit : 0696652909 ose po në të njëjtin numër në Whats App.

Çmimi: 17,500,000 LEKË

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidhni Me 3 kate
Zona ose lagjja Lagja : “ Partizani ” ; ( tek pusi që lahet vetë ).
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 375
3468 Shikime

Detajet e njoftuesit

Pronaria (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet vile 3 katëshe me sipërfaqe 300 m2

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu