>

Shitet shtëpi banimi + 1400 m2 tokë ( me hipotekë )

79,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shes shtëpi banimi + 1400 m2 tokë (me hipotekë). Shtëpia ka një sipërfaqe 150 m2, është me 2 kate dhe 4 dhoma gjithashtu ka edhe ngrohje. Sipërfaqja është e tokës është 1400 m2 dhe e shtëpis 120 m2. Është e përshtatshme për banim dhe për biznes pasi shtëpia është ndërtuar në anë të tokës si dhe kufizohet me dy rrugë. ( Me rrugën kryesore dhe një rrugë dytësore. ) Ka ujë burimi 24 orë. Adresa : ndodhet në kilometrin e 5- të të fshatit “ Mlizë ” të rrugës “ Elbasan-Gjinar ”. 5 kilometra larg nga qendra e qytetit të Elbasanit. Çmimi 79000 € i diskutueshëm. Për më tepër informacion kontaktoni në numrin e celularit : 0692276306 ose 0692173816.

Çmimi: 79,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidhni Me 2 kate
Zona ose lagjja Fshati “ Mlizë ”
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 379
3828 Shikime

Detajet e njoftuesit

Nikolla (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet shtëpi banimi + 1400 m2 tokë ( me hipotekë )

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu