>

Shitet 1400 m2 tokë + shtëpi banimi ( me hipotekë )

79,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shes 1400 m2 tokë + shtëpi banimi (me hipotekë). Toka mund të shfrytëzohet sipas dëshirës sepse shtëpia është ndërtuar në anë të tokës dhe jo në mes. Shtëpia ka një sipërfaqe 150 m2, është me 2 kate dhe 4 dhoma gjithashtu ka edhe ngrohje. Është e përshtatshme për banim dhe për biznes pasi kufizohet me dy rrugë. ( Me rrugën kryesore dhe një rrugë dytësore. ) Ka ujë burimi 24 orë. Adresa : ndodhet në kilometrin e 5- të të fshatit “ Mlizë ” të rrugës “ Elbasan-Gjinar ”. 5 kilometra larg nga qendra e qytetit të Elbasanit. Çmimi 79 000 € i diskutueshëm.

Çmimi: 79,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 1400 m2 tokë + 150 m2 shtëpi
Zona ose lagjja Fshati “Mlizë”
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 380
4573 Shikime

Detajet e njoftuesit

Nikolla (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet 1400 m2 tokë + shtëpi banimi ( me hipotekë )

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu