>

Shes tokë në fshatin turistik Gjinar

Përshkrimi dhe çmimi

Shes në fshatin turistik Gjinar 8160 m2 tokë me dokumentacion të rregullt. Kjo tokë është e mbushur me pisha por ka dhe hapësirë pa pisha ku mund të përdoret edhe për ndërtime. Ajo ndodhet sipër qendrës së Gjinarit dhe afër Bar Restorant Natyra. Çmimi i arsyesëm. Nëse dëshironi informacion më tepër kontaktoni në numrin e celularit : 068285082. Ju mirpresim.

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 8160 m2
Zona ose lagjja Fshati Gjinar
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 386
3991 Shikime

Detajet e njoftuesit

Ervis Sinani (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shes tokë në fshatin turistik Gjinar

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu