>

Shes Tokë me sipërfaqe 2 dylym

Përshkrimi dhe çmimi

Shes 2 dylym tokë me tapi të rregullt. Toka është e rrethuar me mur dhe me blloqe. Çmimi është 8000 lekë të reja m2. Zona ku ndodhet toka është zhvilluar shumë kohët e fundit me shtëpi dhe biznese nga më të ndryshmet. Adresa : Autostrada Elbasan-Metalurgji ( Përballë Kompleksit Pepa ). Për informacione të mëtejshme kontaktoni në numrin e celularit : 0697021242. Ju mirpresim.

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 2 dylym
Zona ose lagjja Autostrada Elbasan-Metalurgji ( Përballë Kompleksit Pepa )

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 421
3139 Shikime

Detajet e njoftuesit

Kostandin Dulja (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shes Tokë me sipërfaqe 2 dylym

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu