>

Shitet vilë dy katëshe e kompletuar.

135,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet vilë dy katëshe e mobiluar me një shije të veçante dhe e gjitha e kopletuar. Vila është ndërtuar vitet e fundit dhe ka dokumentacion të rregullt dhe tapi të re. Sipërfaqja e vilës është 200 m2. Vila përbëhet nga 2 dhoma gjumi, dy tualete, një sonxhorno, një kuzhinë, një verandë dhe një lulishte fantastike përpara shtëpisë me një shumllojshmëri lulesh dhe pemësh dekorative si dhe pemë frutore të ndryshme, rrush, e të tjera. Çmimi: 135 000 Euro. Adresa : Lagjia : “ Emin Matraxhiu ” ( Krastë Elbasan ). Celular : 0693891856.

Çmimi: 135,000 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidhni M
Zona ose lagjja Lagjia : “ Emin Matraxhiu ” ( Krastë )
Viti i ndërtimit P

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 425
4643 Shikime

Detajet e njoftuesit

Merita Elezi (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet vilë dy katëshe e kompletuar.

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu