>

Shes apartament 3+1

70,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shes apartament 3+1 gjysëm të mobiluar me 3 dhoma gjumi, 3 koridore, 1 soxhorno të madhe, 1 guzhinë gatimi, 2 tualete dhe 1 ballkon të madh. Apartamenti është në katin e 3-të, me tapi dhe hipotekë të rregulltë i vleresuar në bazë të ligjit të ri i cili doli në vitin 2016. Sipërfaqja e tij është 126 m2, çmimi 70 000 € dhe është ndërtuar pas vitit 1990. Adresa: Lagjia: “ Aqif Pasha ”; Rruga: “ Rinia ” 12 ( pallati i ri tek Xhepa ). Për informacione të mëtejshme kontaktoni në numrin e celularit 0692532053. Ju mirpresim.

Çmimi: 70,000 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidh llojin e apartamentit A
Kati 3
Zona ose lagjja Lagjia: “ Aqif Pasha ”; Rruga: “ Rinia ” 12 ( pallati i ri tek Xhepa )
Viti i ndërtimit P

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 427
4885 Shikime

Detajet e njoftuesit

Mirian Serica (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shes apartament 3+1

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu