>

Shitet Toke 2000 m2

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet trruall me siperfaqe 2000 m2. Trrualli ndodhet ne Gjinar 30m larg nga Resorti Tre Bujtinat me pozicionim ne Jug te Resortit. Pozicion shumë i favorshem per ndertim. Trrualli zotëron çertifikate pronësie te rregullt te rinovuar ne 2017. Prona eshte perfituar ne baze te ligjit 7501. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e celularit: c

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 2000 m2
Zona ose lagjja Gjinar
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 435
1228 Shikime

Detajet e njoftuesit

Altin (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu