>

Shitet apartament i ri 1+1, 24800 euro

24,800 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet apartament 1+1, me sipërfaqe 55 m2, kati i 5-të tek Rezidenca Shopi. Apartamenti ka një dhomë gjumi, një tualet, ambient ndenje e ngrënie, një ballkon dhe sallon hyrës. Punime cilësore, kaldajë e shtruar, dritare dopio xham, me ashensor. Ndodhet në një zonë të qetë banimi, buzë rrugës dhe parkim i sigurtë. Çmimi është 24800 € i diskutueshëm. Adresa : Rezidenca Shopi ( tek lulet ), Lagjia : “ 28 Nëntori ”. Për më shumë informacion kontaktoni në numrin e celularit : 0692250115.

Çmimi: 24,800 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidh llojin e apartamentit A
Kati 5
Zona ose lagjja Lagja 28 nentori
Viti i ndërtimit P
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 439
2896 Shikime

Detajet e njoftuesit

Rezidenca (4)
03xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet apartament i ri 1+1, 24800 euro

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu