>

Shes dyqan

25,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shes dyqan me një sipërfaqe 50m2, i cili është i ndarë në dy pjesë, bashkë me bodrumin me sipërfaqe 50m2. Mund ta përdorni për cfarëdo lloj aktiviteti. Ai gjendet në katin e parë të një pallati 5-katësh. Çmimi 25000 euro diskutueshëm. Për më shumë informacion na kontaktoni në numrin e telefonit 0692054997. Ju mirëpresim.

Çmimi: 25,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 446
2642 Shikime

Detajet e njoftuesit

Elidon (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shes dyqan

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu