>

Shitet Opel Zafira

5,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Opel Zafira 1.9 Nafte Viti I Prodhimit 2006. 1 Muaj Ka Qe Ka Ardhur Nga Franca. Makina Posedon: 230.000 Km Origjianle, Kondicioner Ngrohje Ftohje, Komanda Ne Timon, Sistem Audio Origjinal I Amplifikuar, Kasetofon Origjinal Me Disk, Xhama Elektrik Qe Mbyllen Edhe Me Pult, Pasqyra Elektrike Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult, Airbag. Sherbimet Te Gjitha Te Bera. Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike E Xhenerike Gjithashtu Edhe Nga Ana Vizuale E Ajo Interiore Cmimi:5000 Euro I Diskutueshem. Nr Cel:+355698622023
Çmimi: 5,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka O
Viti i Prodhimit 2006
Modeli Zafira
Ngjyra E hirte
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 457
2636 Shikime

Detajet e njoftuesit

Mario (1)
+3xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Opel Zafira

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu