>

Shitet Mercedes CLK200 Benzin-Gaz Kompresoor

3,400 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet autovetura Mercedes-Benz CLK-Class 200. Te dhenat: çmimi: 3400 euro; viti i prodhimit: 2000; transmetuesi (kamio): manual; kilometrazha: 180 000 - 189 999; karburanti: gaz (tng) / benzinë; targa: shqiptare; ngjyra: e hirit. Makina posedon: xhama elektrik; impiant gazi sekuencial; pasqyra elektrike; celes me thithje; hapje mbyllje qendrore; sendilje lekure me fryrje; komanda ne timon; kasetofon origjinal mercedes-benz i cili shoqerohet me nje fm wirless e cila mundeson lidhjen e kasetofonit me usb ose memory card; airbag; 2 marmita; disqe amg; drita kseno edhe te shkurtrat edhe dritat e parakolpit; klima dixhitale; çmimi: 3400 euro i diskutueshem. Makina eshte shume ekonomike gjithashtu edhe shume komode. Numer Cel: +355693947627; Whats app: +355693947627.

Çmimi: 3,400 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka M
Viti i Prodhimit 2000
Modeli CLK 200
Ngjyra E hirit
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 461
2272 Shikime

Detajet e njoftuesit

Rezart (8)
+3xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Mercedes CLK200 Benzin-Gaz Kompresoor

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu