>

Kia Picanto Automatike 1.1 Benzine 2005 100.000 Km

2,800 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Kia Picanto Automatike; 1.1 Benzine; Viti 2005; 100.000 Km Origjinale; Ngjyra: E Verdhë/Artë. Makina eshte ne gjendje shume te mire. Serviset i jane bere sipas librit. Makina eshte blere tek kia motor albania me 0 km. Kilometrat i ka origjinale pasi eshte perdorur vetem nga nje pronar dhe eshte me dokumenta te paguara deri ne shtator 2018. Makina posedon: xhama elektrik; pasqyra elektrike; kondicioner ngrohje ftohje; airbag; hapje mbyllje qendrore; 4 porta; disqe alumini; sistem audio origjinal; kasetofon origjinal nga fabrika; timon hidraulik. Makina eshte shume ekonomike e rehatshme per te levizur gjithashtu edhe praktike per parkim ne hapsira te vogla. Çmimi: 2800 euro i diskutueshem nr cel:+355693437242. Bejme edhe nderrime.
Çmimi: 2,800 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka K
Viti i Prodhimit 2005
Modeli Picanto
Ngjyra E verdhe/ e arte
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 464
1868 Shikime

Detajet e njoftuesit

Rezarti (2)
+3xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Kia Picanto Automatike 1.1 Benzine 2005 100.000 Km

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu