>

BMW 530

6,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet BMW 530 e ardhur nga Italia. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me letra te paguara. Gjithashtu eshte Full Option me 167 000 km te certifikuara.Te dhena shtese: Viti I prodhimit 2004; Karburanti: Nafte; Trasmetuesi: Automatike; Targa: Shqiptare; Ngjyra: E hirit; Prodhuesi:Seri 5/ BMW. Shitet per arsye mos perdorimi. Çmimi: 6000 euro. Per me teper informacion kontaktoni ne nr. e cel. : 0682149095.

Çmimi: 6,000 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka B
Viti i Prodhimit 2004
Modeli 530
Ngjyra E hirit

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 465
1896 Shikime

Detajet e njoftuesit

Markelian (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


BMW 530

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu