>

VW Touran 1.9 AUTOMAT Full Opsion Viti 2007.

6,800 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Volkswagen touran viti i prodhimit 2007 motor 1.9 naftë shumë ekonomik,190 000 kilometra kambio automatike Makina eshte ne gjendje perfekte teknike dhe xhenerike, perfekte nga ana vizuale pa asnje gërvishtje. Me targa dhe siguracion te prerë për një vit. E gatshme për cdo lloj prove nga ana juaj.çmimi 6800 euro i diskutueshëm per me tepër kontakt telefononi në numrin e celularit: 0696755710.

Çmimi: 6,800 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Marka Volkswagen
Viti i Prodhimit 2007
Modeli touran
Ngjyra bardhe
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 472
1866 Shikime

Detajet e njoftuesit

Roshi (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


VW Touran 1.9 AUTOMAT Full Opsion Viti 2007.

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu