>

Mobilje Salloni Divane

45,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shiten divane 45000 leke. Gjendja 9/10 Jane te rinje nuk jane perdor shume sepse jetojme jashte Shqiperis . Kontaktoni ne nr. e cel.: 0675584402.
Çmimi: 45,000 LEKË

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji Divane

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 484
2523 Shikime

Detajet e njoftuesit

Mary (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Mobilje Salloni Divane

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu