>

Mercedes-Benz C Class C 1.8 Benzine+Gaz

3,200 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Mercedes-Benz C Class C 1.8 Benzine+Gaz ngjyre blu, i shkruar ne lejen e qarkullimit Viti 2001. Makina eshte me dukumenta shqipetare te paguara per nje vit deri ne janar 2019. Deri tani 227 000 km origjinale. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, shume ekonomik dhe shume e shpejte, gati per cdo lloj prove. Cmimi eshte 3200 €. Per informacione te metejshme kontaktoni ne numrin e cel.: 0694400169.

Çmimi: 3,200 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka M
Viti i Prodhimit 2001
Modeli C Class
Ngjyra blu
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 509
2549 Shikime

Detajet e njoftuesit

Auto Rreli (29)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Mercedes-Benz C Class C 1.8 Benzine+Gaz

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu