>

BMW M3 Alpina 400 Benzine

30,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shes BMW M3 Alpina 400 karburanti: Benzine; Viti i prodhimit: 2010 me dokumenta shqiptare te paguara per nje vit. Makina ka cdo gje ekstra te mundeshme nga lloi i i vete pa parjashtuar asgje, shume e shpejte, shume e bukur, ne gjendje te perkryer motorrike dhe xhenerike, 66 000 milje origjinale. Gati per cdo lloje prove nga ana juaj. Cmimi eshte 30.000 €. Per informacione te metejshme kontaktoni ne nr. e cel.: 0694400169

Çmimi: 30,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka B
Viti i Prodhimit 2010
Modeli M3 Alpina
Ngjyra bardhe
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 510
2064 Shikime

Detajet e njoftuesit

Auto Rreli (29)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


BMW M3 Alpina 400 Benzine

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu